Lukker 08/12-2024 14:25:00
Antikkens Rom og Grækenland, samling mønter fra bl.a. Augustus, Tiberius, Vespasian, Hadrian, Julia Domna, Elagabalus, Probus, i alt 26 stk.
Baderumsknage, Sæbedispenser, 600mm Hylde m. holder, 600mm Håndklædestang alle dele er Sorte (D, 6, 7, 11, 13)
Signeret Hereke silke- og metaltrådstæppe, Tyrkiet. Nichedesign med træer og fugle motiver. Hovedbort med digte. Ca. 900.000 kn. pr. m2. 20. årh.s anden halvdel. 110×80.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HTF Line SM 320 TC HTF Line SM 320 TC1.0
Står i 6800 Varde. Kap/geringssav. Model: WEGOMA 58. Brugt, men pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Metaldetektor i god kvalitet med lcd skærm, flere programmer og justerbar sensivitet. Vægt 1,05 kg. Ubrugt og usamlet i kasse.
Mandskabsskab Sonesson for 2 personer med 2 rum til hver, h 190 D 55 B 100 cm, med Brugsspor
Et par diamantørestikker af 18 kt. guld hver prydet med brillantslebet diamant på i alt ca. 0.69 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.47 ct. Farve: H. Klarhed: VVS. L. 10 mm. (2)
Rolex Datejust 41 af 18 kt. guld og stål, ref. 126303. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3235. 2019. “Jubilee” lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 19 cm. Ø 41 mm. Kassenr. 126303. Bagkassenr. 2480. Serienr. 67G45573. Værknr. 016740A9. Rolex-æske, manual, to hangtags og certifikat fra 2019 medfølger.
12 par div. sko, New Balance i str. 2x42 - 1x42,5 - 2x43 - 1x44 - 1x44,5 - 2x45 - 1x45,5 - 2x46,5 (ubrugt)
I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856) Grene med blomstrende hvidtjørn og rødtjørn. Sign. I. L. Jensen. Olie på træ. 28×38.
LED lampe 200W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.