Lukker 08/12-2024 14:41:00
Frederik VI, skilling 1809, 16 skilling 1814, 1/2 rigsbankskilling 1838; H 7, 18, 38, alle i pæne kvaliter
Ca. 165 stk Glasvaser forskellige str. / modeller H 16 - 30 cm
Migatronic Migman 385 Svejseapparat . Svejseaparatet er i umiddelbar funktionel stand.
Reoler medfølger ik Renault Trafic 2.0 Dci 115
BUDT 34250,- DKK
Spillet er bygget op på stålramme, der er fastgørelseshuller hele vejen rundt. Spillet har egen hydrauliktank og pumpestation, spiltromle er monteret med hydraulikmotore Schies Defries 5101
BUDT 20750,- DKK
144 stk Amalie Dybetallerkener
Merete Barker (f. Birkerød 1944) Uden titel. Sign. Merete Barker 95. Olie på papir momteret på lærred. 70×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
25 kg Fuchs Stabyl LX 460 Syn 00, syntetisk High Performance fedt
7 stk. småskabe + 3 vandhaner, klapbord og murerværktøj mv. - tøm hjørnet.
Danmark. “Back of the book”. **/* samling med bl.a. godt besat Tjeneste, Postfærge og Avisporto. Farvefrisk kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fin ældre maskine, kører og funktionerer godt. En "sko-pladde" er knække Komatsu PC130-6K - 14 ton
BUDT 108000,- DKK
Slør i gravearm. NB !!! Jernsaksen på billederne medfølger ikke i købet!! Takeuchi TB175 Minigravemaskine / mini excavator 7,5 ton
BUDT 98000,- DKK
Mål: 317x88 cm