Lukker 12/12-2024 14:00:00
Migatronic Migman 385 Svejseapparat . Svejseaparatet er i umiddelbar funktionel stand.
Afhentes: FB - 5300 Kerteminde., Denmark (via Google Maps)
Har udskydelig platform, men udskud virker ikke. UpRight Tiger F5024-01 - 9 m - Video!
BUDT 10250,- DKK
Til 40 og 45 fod containe HFR Container chassis
1851. 2 RBS Ferslew. Plade I, nr. 5. Type 1. Nydeligt eksemplar. Attest Møller [ 2a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fin traktor. - Hitchkrog. - 4 WD. - Gearstænger i højreside. - Plan gulv i kabine Deutz D 7807 C - 4 ton - 4 WD - 75 HK
BUDT 56000,- DKK
246 bøtter fnugfri desinfektions-servietter á 80 stk. (ubrugt)
156 par arbejdshandsker, Granberg 4202 Water Proof str. 10 (ubrugt)
2 Pallebure, H 160-170 cm.
246 pakker m/5 blyanter med viskelæder
Isfahan tæppe, Persien. Medaljondesign på blå bund. Knyttet på silkekæde og mindre partier med silkeluv. 20. årh.s anden halvdel. 174×116.
Louis Vuitton “Noctambule” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke og et rum med en indvendig lomme og gråt ruskindsfor. H. 30 x B. 18–38 x D. 10 cm. 1999.
XPA remme
4 stk. Coconut cykel hjelm i STR: S (51-54 cm)