Lukker 03/12-2024 07:46:00
Slør i gravearm. NB !!! Jernsaksen på billederne medfølger ikke i købet!! Takeuchi TB175 Minigravemaskine / mini excavator 7,5 ton
BUDT 98000,- DKK
Bjørn Wiinblad (f. København 1918, d. 2006) Tre tallerkner af lertøj modelleret med svejfet kant. Dekoreret med blomsterdekor i grønne, brune og lyserøde nuancer på lysegrå base. Usign. B. 30. L. 32,5. (3)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC PN9000 Bednar ABC PN9000 Bednar FMT
BUDT 125000,- DKK
Parti fræserskær og skiveskær
Div. Bosch Fladbor, Klinger for bajonetsav, 230 mm Diamantklinge m.m.
Et par franske empireform stager af forgyldt og patineret bronze, kannelerede stammer på runde fodstykker, støbte med blomster- og bladdesign. 19. årh.s slutning. H. 24,5 cm. (2)
Georg Jensen Henning Koppel (f. København 1918, d. sst. 1981) Armbåndsur af 18 kt. guld. Quartz kronograf værk. Sort alligatorrem med c-spænde af 18 kt. guld. Ø 38 mm. 2000 Senere æske medfølger Kronograf kan ikke indstilles til at starte ved 12. time.
2 stk. Svejsehjelm med automatisk nedblænding og flere justeringsmuligheder. Ubrugte
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Mercedes GLK 220 CDI 4m Mercedes GLK 220 CDI 4m Be
BUDT 86500,- DKK
48 stk Banquet stole sort betræk med guld prikker, kraftig polstret i sæde og ryg, Stabelbar, der medfølger overtræk alle stole
BUDT 5200,- DKK
6 bts. Champagne “Cristal”, Louis Roederer 2016 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Omme 1830 EBZX - 18, Omme 1830 EBZX - 18,3 m
BUDT 65000,- DKK
1 stk Gasblæser / Varmekanon, med gasregulator 220V