Lukker 08/12-2024 14:50:00
10 øre 1894, H 16B, 1 øre 1891, 1894, H 19A, 19B, i alt 3 stk.
Samsung smart TV 46". Brugt, fremstår i pæn stand. MOMSFRI
Parti div. konus Bor
2 hydr. Cylinder ubrugt
BUDT 9250,- DKK
Dansk flisebord af bemalet træ, plade med 24 fajance fliser dekoreret i blåt med arkitektur. Fliser 18. århs. slutning. Underdel rokoko form, 19. årh. H. 76. B. 87. D. 61.
Hele Verden. Parti i flyttekasse med en del samlinger og lagerparti i indstiksbøger. Bl.a. set en del Island og Tyskland mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stol som kan anvendes som bord ( 2 i en) i træ, ubrugte i kasse
Særdeles fin og velholdt traktor, med ekstremt lavt timetal. Har altid stået i garage, når den ikke har været i brug. Er forberedt til frontlæsse Zetor Forterra 140 HSX - 4,7 ton - NB: Lavt timetal / Very few hours !
BUDT 182000,- DKK
Safe Tank Container med stor dør, uden nøgler, spildkar/riste i bunden, Mål 298x209x H 214 cm. Småbulet, dør hænger.
Varebil Iveco 29L12v Webasto oliefyr El ruder Anhænger Slør i gearskift Uden Afgift Registrerings attest medfølger
6 bts. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2019 A (hf/in). Owc.
Står i 6630 Rødding. Dækreol, 3 lags. H: 210 cm. L: 130 cm, D:40 cm. 3 lag. 2xstiger og 6x bjælker. Usamlet. Oprydning fra virksomhed + MOMS