Lukker 08/12-2024 15:23:00
USA, samling af årgangsmønter fra 1 Cent til 1 Dollar, lidt mønter fra Filippinerne samt diverse andre, i alt ca. 400 stk.
BUDT 1800,- DKK
Fordson Dexter dele, emblemering
Ældre rendegraver. Næsten helt nye fordæk. Starter og kører godt. Glas i bagrude mangler. NB ! Timetæller viser 7.000 timer, har formentlig kørt flere time Hydrema 805
BUDT 35500,- DKK
MULTIMEDIE til bil. 7" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt.
- Har været brugt til påfyldning af såsæd. Vicon 4000 kg - Højtipvogn med bremser.
Ca. 30 meter Lyskæde til E27 pære + Kraftkabel 16A samt mange stikdåser 3 og 4 udtag
Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.21 ct. Vægt ca. 6,5 g. B. 5 mm. Str. 54.
144 stk. store sæbeboblesværd m/Dino, måler ca. 35cm
Hvid saucekande 18 stk.
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993) “Svanemor”. Sign. Heerup. Litografi i farver. Bladstørrelse 48×57. Litteratur: Moestrup nr. 231. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
12 bts. Château Batailley, Pauillac. 5. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
5 stk LED lamper virkelige dekorative lamper med batterier, ubrugte i kasser (bemærk køber vælger selv hvilke 5 stk man ønsker ens eller blandet )
God model og i god stand, men trækhjul trænger til at skiftes og kæden i undervognen er også noget slidt. Maskinen leveres med 1 styk grave-skovl !. ! NB ! Engcon Rotortiltet der ses montert på maskinen, på billederne medfølger ikke ! New Holland / Kobelco E140 CSR - 16 ton
BUDT 175000,- DKK