Lukker 28/11-2024 18:00:00
Hvid saucekande 18 stk.
Ravsmykkesæt bestående af to par ørestikker af metal hver prydet med rav og en halskæde prydet med talrge rav perler og lås af metal. Ørestikker L. 6–17 mm. L. 62 cm. (5)
Årgang: 2016
Ringskraldenøglesæt 22 dele i kuffert. Ubrugt.
Står i 6780 Skærbæk. Brenderup maskintrailer med elspil/hejs. Total: 1500 kg. L: 1000 kg. Brugt, med ok stand. Stået tørt under halvtag. Med plader. YK 4643. Skal omregistreres og synes. Fra dødsbo. MOMSFRI
Opriver tand. Hydrema S45 fæst ABC S45 Hydrema
Kædesav, 52cc, 2,9 kW/3,9 hk. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde samt startsnor/hus. Ubrugt
2 ens gearmotorer udv 11,21:1
- Den røde jordloppe starter og virker. Årgang ubekendt. - Den grønne jordloppe virker ikke og mangler motordele. Årgang ubekendt. - Besto SPS 300 er startet og virker. timetal og årgang ubekendt. - Weber SM 82-2 asfalt skærer årgang 2000 starter og virker. Timetal ubekendt. - Reno 95 liters kompressor 230/400 volt 11-17 bar kun brugt få gange. Årgang ubekendt. ABC - Asfalt pakke med Beton sliber, asfalt skærer jordloppe og kompresser
BUDT 3500,- DKK
Med 3 skovl Volvo ECR25D - 2,5 ton - har 3 skovle / With 3 buckets
BUDT 90000,- DKK
Nils Kähler (f. 1906, d. 1979) To vaser af lertøj dekoreret med hvid og sort askeglasur. Sign. HAK, største vase desuden sign. Nils. Udført hos Kähler. H. hhv. 15 og 26,5. Diam./B. hhv. 14 og 21,7. (2)