Lukker 08/12-2024 15:32:00
Æske med diverse danske og udenlandske mønter op til år 1900, i alt 2 kg
Igland skovspil. Pto trukket. 3 pkt. ophæng Kapacitet 6 ton. Sælges uden træk wire.
26 stk Små fine kopper med underkop
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Massey Ferguson 6615 - 5,7 ton - Dyn Massey Ferguson 6615 - 5,7 ton - Dyna 6
BUDT 195000,- DKK
Diamantring af platin prydet med oval brillantslebet fancy yellow diamant på ca. 1.28 ct. flankeret af to brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.93 ct. Farve: F. Klarhed: VVS-VS. Vægt ca. 6,5 g. B. 6 mm. Str. 54. Ringskinnen er savet over og bør repareres. Æske medfølger.
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.
Danmark. 1854–1952. Velbesat lagerbog med en del skilling og bedre bogtryk. Meget blandet kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
29 m "High Reach Demolition" excavator! Med både "standard gravearm/bom" og med 29 m High Reach equipment - see both equipment on the attached photos! Rigtig fin maskine i god stand. Hævebart førerhus. Bemærk den gode undervogn Bemærk transport målene er opgivet uden den lange arm. Bemærk at skovlen ikke medfølger Caterpillar 345 CL UHD - 29 m "High Reach Demolition" excavator
BUDT 627000,- DKK
17 visninger
Havenisse på badeferie, H 55 cm.
Traktor Volvo BM 800 med hydr. Bagmonteret kran A90KU2, har været startet og kørt her på pladsen, lyder godt i motor, kran ikke afprøvet, mangler dør, vindue, venstre motor klap.
25 stk Håndklæder, ubrugte mål: 100x50 cm
72 ruller gaffa-tape, Nashua á 48 mm. x 55 meter x 228 UM (ubrugt)