Lukker 08/12-2024 15:32:00
Samling af sølvmønter fra Straits Settelments og Indien, i alt 66 stk
4 stk Serveringsbakker heraf 2 med logo + 2 gl. flasker carlsberg og Bie-Hobro
LED lampe 100W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
10 stk. Luftværktøj, skruemaskiner, popnitte
1 stk Køkkenbordplade med lille Specialvask, ca. 350 x 120 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Safir- og diamantbroche af sølv og 14 kt. rosaguld i form af halvmåne prydet med større cushionslebet og seks mindre oval facetslebne safirer omkranset af talrige antique-cut og rosenslebne diamanter. Klarhed: F-K. Klarhed: VS-P. Vægt ca. 21,5 g. B. 5 cm. L. 5,5 cm. Æske medfølger.
Romerske kejserdømme, Julia Maesa, Augusta 218–224, Denar, Rom, SAECVLI FELICiTAS, 2,71 g, RIC 271 Ex. Professor Niels Hannestad, Samleretiket medfølger.
Metallbandsåg TCM Helautomatisk - Fullt fungerande vid senaste användning - Har stått i ca ett år - Kapacitet upp till ca 320 mm runt - Går att gersåga med - 3- fas - Mått ca (LxBxH) 260x200x170 cm Lasthjälp finns att tillgå mot ersättning men måste bokas i god tid innan upphämtning
I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856) Grene med blomstrende hvidtjørn og rødtjørn. Sign. I. L. Jensen. Olie på træ. 28×38.
15 pakker brillerenseservietter á 500 stk. (ubrugt)
Industri Film Pakker / Cling Wrapper Funktionel ved sidste brug, har stået stille et stykke tid! se billeder.
2 stk Truckgasflasker, er tomme