Lukker 08/12-2024 16:10:00
Færøerne, 100 kr 1994 A0–0J, nr. 5646496, Bent Klinte / Edmund Jonsen, Sieg 30, Pick 19, og 500 kr 1994 A0–0J, nr. 0205026, Bent Klinte / Edmund Joensen, Sieg 31, Pick 21 Begge i brugspræget stand.
Turistbus med toilet. Går godt i motor. Kobling defekt. Skal hentes på fejeblad eller bugseres væ Mercedes Integro 0-550 627 - Turistbus med toilet / Tourist bus with toilet
BUDT 16750,- DKK
Reservedele for ca DKK 30.000 (EURO 4.000) medfølger. Mangler 1 valse (det har ingen betydning for funktionen). Rækkeafstand på 50cm, variabel men er svejset i akslen. 6.000 hektare Holmer T2
BUDT 160000,- DKK
1895. 10 øre, UDEN VANDMÆRKE. Stemplet eksemplar. Attest Lasse Nielsen. [ 35B ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Pei Punktsvejse maskine Europei Spot PX, 18 kva, 400v, med vandkøling, wirehejs unit.
66 dåser graffiti-fjerner, Rapid á 400 ml. (ubrugt)
1925. Prov. 10/1 Kr. gul. Meget smukt stemplet eksemplar. AFA 4.500 [ 111 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1902. 25 øre, grå/grøn. LUX-stempel ASAA 4.10 [ 29C ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fri porno i 50 år, 1969–2019, kobbernikkel, 39 mm, 27,95 g, fremstillet af Rene Villadsen, danske-medaljer.dk.
Atvm120 Slagleklipper Årgang 2015 Motor briggs & stratton Vægt 260 kg. Virker brugt få gange
Alt på 2 paller, 3 trækasser med hank mrk. Bacardi Oakheart, glas, ølkrus, kander, isterning spand m.m. Flere glas trænger til rengøring
P. S. Krøyer (f. Stavanger 1851, d. Skagen 1909) Modelstudie af stående mand. Sign. Krøyer Paris 77. Kul på papir. Lysmål 61×46. Tegningen er fra et af Krøyers studieophold på Léon Bonnats (1833–1922) skole i Paris, hvor han udførte flere tegnede og malede modelstudier. Krøyer studerede på skolen to gange i årene 1877–1879.