Lukker 08/12-2024 19:34:00
Står i 6630 Rødding. 20 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 5.000,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014) Uden titel. Sign. Finn Pedersen. Olie på papir monteret på lærred. 59×42. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Romerske kejserdømme, Orbiana, Augusta 225–227, Denar, Rom, CONCORDIA AVGG, 3,15 g, RIC 319, RSC 1
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Fin 45cm skovl med godt skær, passer til en Case rendegrave ABC 45cm - Case
1929. Kræft. Komplet sæt med LUXUSSTEMPLER. Attest Møller [ 178–180 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 330 F - 31 Caterpillar 330 F - 31 ton
BUDT 362000,- DKK
Udendørs jumbo LED fakler, 90 cm. 6 stk. Solcelle drevet og med en flammende LED lys. Ubrugt og i original emballage + MOMS
PR. LADEPOST. Liniestempel på postkort annullerende 5 øre, Våbenskjold. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Tjälkrok Fäste: B 20 Serienr: Oläslig skylt Användning: Ej brukad sista 5 åren Skick: Begagnad, Slitage förekommer
Står i 6780 Skærbæk. Vægur i træ. H: 85 cm, B: 36 cm, d: 18 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Dansk møbeldesign Sofabord af palisander på medestel af forkromet stål. Udført og mærket hos Jason Møbler. 1960–70'erne. H. 38. L./B. 80.
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24. Ca. 25 stk. 225 x 45 mm, á ca. 420 cm. Ca. 25 stk. i alt. Ubrugte og restparti. Der tages forbehold for ukurante mål og blandet stand på nogle af dem. Ligger indenfor, men enkle kan have varietet stand + MOMS