Lukker 15/12-2024 16:04:00
PR. LADEPOST. Liniestempel på postkort annullerende 5 øre, Våbenskjold. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Radiator Purmo, 1 stk 50 cm høj og 50 cm bred, 2 stk 50 cm høj og 40 cm bred, enkelt med lameller, med beslag. Ubrugt
2 hydr. Cylinder ubrugt
50 stk Ølglas på fod - 48 cl. + 2 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
5 stk Selfi lys, perfekt til brug på diverse medier, ubrugte
75 stk / pcs HIMA 62100. 2-Fold Analogue Limit Monitor used. Description: MONITOR, ANALOGUE LIMIT Number of fold 2-FOLD Number of channel 2 Application SAFETY RELATED 1oo1 ARCHITECTURE (SIL3) 1oo2 OR 2oo3 REDUNDANT ARCHITECTURE (SIL4) Analog section: Input voltage 0 TO 5.5 V 1 TO 5.5 V (LINE DIAGNOSIS) Input current 0 TO 22 mA 4 TO 22 mA (LINE DIAGNOSIS) Measuring range I>3.6 mA, I/=100 kohm Resolution 12 bit Filter constant 10 ms Digital section: Switching time
Rolex Sølvfarvet skive til Rolex Day-Date. Guldindeks. Skiveholder medfølger.
Lysnet 480 led lys til flagstang 8 meter Ø3,5 m, 10 m ledning. Nylon snor knækket. Ubrugt
Stor flightcase på hjul, b: 80 cm, l: 120 cm, h: 115 cm
- Kun 4600 timer. - Venstre foraksel er nyrenoveret. Volvo A25 G - Kun 4600 timer / Only 4600 hours!
BUDT 1000500,- DKK
Litteratur. Danmarks Tofarvede Frimærker 1870–1905. Pragtværk i 6 bind. Af Lasse Nielsen. Som nye ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Peder Evald Madsen (PEM) skitser, 6 stk. Fra 1999. De måler fra 6 x 15 cm til 18 x 9 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Ca. 50 stk Klemmespot E27 samt div. Løse pære