Georg Emil Libert (f. København

Lukker 09/12-2024 18:11:00

Georg Emil Libert (f. København 1820, d. sst. 1908) Fra bredden af et åløb en sensommerdag. Sign. G. Emil Libert 63. Olie på lærred. 63×85,5.