ny motor 1,5KW
108 stk. sorte fade
Kryderisæt med 16 kryderiglas og roterende stander. Ubrugt
139 visninger
Ege tæppefliser - grey light & dark. Barcode ECT350 Light grey - 4,608 m2 og Barcode ECT350 dark grey - 4,608 m2. Total ca. 9,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Sikkerhedshjelme 2 stk. Fabrikat 3M. Ubrugt.
Carl W. Petersen (f. Overby, Sjællands Odde 1882, d. Frederiksberg 1940) Parti fra Møns Klint. Sign. Carl Petersen 1933. Olie på lærred. 43×53.
Teleskoplastare med Redskap Märke: Dieci ET 129 Modell: Runner 35.12 År: 2002 Serienr: ET1291181 Drifttimmar: 5252 h Vikt: Ca 10300 kg Motor: Iveco Maxlast ca 3800 kg Total bomlängd ca 12 m Redskap: Skopa Gafflar Redskapsfäste: Märkets egna Utrustning: Sidoförskjutning Hydraulikskoplås Kopplingsfri fram och back Nya lampor Blixtljus Arbetsbelysning Stödben Galler framruta Går att luta maskin både höger och vänster ( se film) Krabb / Fyrhjulsstyrning Service: Inom 12 månader Anmärkning: Går segt på 2ans höga växel (Endast 2an hög, inte dom andra) Sliten förarstol Frakt kan ordnas mot extra kostnad. Se mer information i auktionsunderlaget med bilder och film.
Træningsmaskine, Incline, Press, 105 kg
Stort sæt HSS bor med 220 stk i praktisk kuffert.
Parti div. indbo m.v.
Diamantarmbånd af 14 kt. guld og hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.40 ct. Farve: J. Klarhed: SI. Vægt ca. 11 g. B. 9 mm. L. 21 cm. Æske medfølger.