Dansk guldaldermaler, 19.

Lukker 09/12-2024 18:12:00

Dansk guldaldermaler, 19. årh.'s midte Udsigt over Forum Romanum. Usigneret. Olie på lærred monteret på malepap. 24×36. Proveniens: Winkel & Magnussen auktion 403, 1956 nr. 19.