Lukker 09/12-2024 18:20:00
Christen Købke (f. København 1810, d. sst. 1848) Studie til altertavlen i Ramløse Kirke. Betegnet C. Købke. Bly på papir monteret på papir. Bladstørrelse 20×14.
BELYSNINGSMAST 3 Lyskastere Med automatisk bremsevinsj Mål og vekt: Lengde: 12m Bredde: 2,6m Vekt: 260kg Venstre dekket er punktert
GRYDESÆT, 12 dele, også til induktion. Ubrugt.
Diverse reservedele til græsslåmaskiner MTD, Toro, Stiga, John Dere, Texas, ALKO, Husqvarne, Jonseret. 1 palle med kileremme. Ubrugt
Stort parti nitromors og træpleje, samt filler.
Ib Geertsen (f. København 1919, d. sst. 2009) Uden titel, 1967. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 65×50. Proveniens: Kunsterens familie. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
32m2 gulv- og vægfliser 33x33cm + 300 stk. matchende 10x10cm + ca. 70 stk. sokkelfliser 8x33cm. Ubrugt.
Oldtimer Jerrycans Palle med 14 stk. brugte originale US jerrycans.
Nya solpaneler 250st 550W Säljes med 25års garanti Leveranstid 6-8 veckor Helt svarta Totalt 8st pallar Se mer info i bifogad pdf
60 par arbejdshandsker, Granberg str. 11 (ubrugt)
PLANSLIBER, BPH 20.
PALLE med Luftkompressor og diverse el ting.
Prof. Pandekagesteger i høj kvalitet. Maskinen er udført i rustfri stål hvilket sikre en let rengøring og lang holdbarhedstid. Den kan tilsluttes 220v-240v/50-60Hz. Effekt 3000 watt. Vægt 22,6 kg. Modellen overholder EU lovgivning og er fødevaregodkendt. Ubrugt.