Dansk guldaldermaler, 19. årh.s

Lukker 09/12-2024 18:21:00

Dansk guldaldermaler, 19. årh.s første halvdel Parti fra Silkeborgsøerne. Sign. K. C. From. Olie på lærred. 27×35,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 721, 2003 nr. 1533.