A. W. Boesen (f. Vigerslev 1812,

Lukker 09/12-2024 18:37:00

A. W. Boesen (f. Vigerslev 1812, d. Bologna 1857) Fra en pergola på Capri. Sign. A. B. 1856. Olie på træ. 22,5×31.