Dansk guldaldermaler, 19. årh.s

Lukker 09/12-2024 18:40:00

Dansk guldaldermaler, 19. årh.s første halvdel Et klitlandskab med vindblæste træer. Usigneret. Olie på papir monteret på malepap. 24,5×32,5.