Lukker 09/12-2024 19:12:00
Rococo chatol af eg, top prydet med adelsvåben og årstal 1771 i rococo kartouche, overskab med to låger, front med skriveklap bag hvilken mindre skuffer og rum, ligeknækket front med tre skuffer. 18. årh. H. 228. B. 106. D. 60.
Hele Verden. Originalt parti i 3 flyttekasser med meget blandet materiale og bl.a. set en del Brasilien og Tyskland mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6800 Varde. Træplader og tømmer. Forskellige slags og mål. Et par enkle pallerammer. De længste måler ca. 300 cm. Tørt og stået indenfor. Ok stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
500 stk brædder af lærk, douglas, fyr eller gran 20x95x900-1200mm på palle. Ubrugt, ar stået udenfor i længere tid.
1 stk Køkkenbordplade med håndvask, ca. 250 x 120 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Multimedie til bil. 7 tommer touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
Reol 3 stk. L. 204 x h. 101 cm. samt "pakkebord" 150x120cm.
Ingen beskrivelse
Everising S-300 HB-NC båndsav. Årgang 2002 Sav klinge: 3800x34x1.1 mm. NC kontrol af skære længde. Farve skærm - touch screen. 20 programmer for forskellige længder. Separerig for optimal udførelse Multipel indeksering med automatisk kerf-kompensation Hydraulisk centerløs spånfjerner Højde sensor for materiale højde med hurtig tilgang. 34 mm bredt savblad for præcisions skæring. Variabel bladhastighed inverter & digital display. Capacitet rund 300mm Capacitet firkantet 300 x 250mm Bundt skæringer bredde 145 to 230mm Bundt skæringer højde 30 to 130 tilspænding hydraulisk Maskin vægtt 1550 kg L x B 2100 x 2200mm
Bakløfter til lastebil. Alt virket ved demontering.
4 stk Sommerhjul på stålfælge, Continental 215/65 R15 C, årg. 2017, passer til Ford Transit, MF
“Afrika”, figurgruppe af porcelæn, dekoreret i overglasurfarver og guld. Juliane Marie mærke, Royal Copenhagen. H. 31 cm.