Lukker 08/12-2024 19:11:00
Står i 6800 Varde. Træplader og tømmer. Forskellige slags og mål. Et par enkle pallerammer. De længste måler ca. 300 cm. Tørt og stået indenfor. Ok stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Bor-bits sæt i fold-ud kuffert, samt bore-og skruemaskine af ukendt stand. MF
Tunnelvifte på tilhenger. År og timer er ukjent. Kan kobles fra 230v til 400v Viften er plassert på Tysse-henger fra 2007, tilstand på denne er også ukjent. OBS! Kjøper eller transportør må selv besørge opplasting av objektet Ingen kjørebru/rampe på hentestedet Åpningstid for henting 07.00-15.00 mandag til fredag Auksjonsobjektene kan ha feil eller mangler som oppstår som direkte følge av at de blir stående i lang tid mellom registrering og opphenting. Derfor kan vi ikke garantere batterienes kapasitet eller andre vitale innretningers funksjoner Salget gjennomføres av Logistikkpartner på oppdrag fra eieren av objektet. Om transportør ikke har egnet transportmiddel, kan personell av sikkerhetshensyn nekte å laste objektet på kjøretøy. kontakt [email protected]
Prada Taske af brunt læder med frynser, gyldne beslag, to hanke, et rum med knaplukning, fem indvendige lommer og orange læderfor. H. 31 x B. 35 x D. 24 cm.
Sandra 1 rundt spejl med super flot LED lys ramme. Ø: 60 cm. Kelvin 3000. IP44 godkendt. Lyset kommer fra en LED strip, som sidder på rammen på bagsiden af spejlet. Skjult ophæng og afstand til væg er 25 mm. Det lyser ud til siden, ind på væggen og ud igennem den yderste kant af spejlet, som er frostet. Spejl tykkelse: 4 mm. Med polerede kanter, så ingen skarpe kanter. Spejlet tilkobles en ekstern kontakt - 230 v. Ubrugt, oprydning fra køkken/bad butik. Original emballage. +MOMS
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909) Parti fra Ordrup Krat ved efterårstide. Sign. J. la Cour Ordrup Krat 30. Septbr. 79. Olie på papir monteret på træ. 25×37. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 199, 1966 nr. 39 og 560, 1999 nr. 117 samt 813, 2008 nr. 693.
Romerske kejserdømme, Augustus, 27 f.Kr. - 14 e.Kr, renæssancemedaille, såkaldt “paduaner” efter Giovanni Cavino, 1500–1570, Klawans 1, Lawrence 4 Ex. Professor Niels Hannestad
BUDT 330,- DKK
Spetsplog Märke: Arbrå Modell: 3568 Årsmodell: 1955 Montering: VV85 Skick: i fungerande skick, rostig i tippen front - nya medar medföljer ( 3st ) Bredd: 275 cm ( längd stål: 200 cm från centrum spets ) Höjd: 155 cm Övrigt: Lasthjälp finns på plats, se bilder för mer information om objektet och dess skick
Gulvfejemaskine arbejdsbredde 60 cm
Dansk maler, 19. årh. Kystparti med udsigt til Sønderborg Slot. Usigneret. Olie på lærred. 29×34.
Kinesisk figur i form af større og mindre antagelig bjørn med unge, dekoreret med flydeglasur. Tang periode 9.-10. årh. H. 10 cm.
SLAGNØGLE inkl. 2 stk. 20,4V, 2.6 Ah Li-ion batterier samt hurtiglader. Ubrugt.