Lukker 09/12-2024 19:31:00
Jens Adolf Jerichau (f. Roskilde 1890, d. Paris 1916) Parti fra Rathlousdal herregård. Usigneret. Olie på lærred. 39×60.
Mærkater. Album med 972 smukke gamle mærkater. Formentlig alle forskellige ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Affugter 230v, med kabel, kontrolpanel
Louis Vuitton “Reade” taske af rødt monogram vernis lakeret læder med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum med en indvendig lynlås lomme og rødt stof for. H. 18 x B. 24 x D. 10 cm. 2005.
2 stk. store platter/fade By Boch. Mål Ø39 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
48 stk Banquet stole sort betræk med guld prikker, kraftig polstret i sæde og ryg, Stabelbar, der medfølger overtræk alle stole
BUDT 5200,- DKK
Den udødelige L120E! Hel og pen maskin, har fått bra med vedlikehold og service fulgt opp hvert år, lite brukt siste årene. Meget gode framdekk og bra bakdekk. Sprekk i frontrute på venstre side. Maskinen blir ikke brukt lengre og står klar til rask overlevering. Med forbehold om feil i annonsen.
4 stk Foto lampe stativ med 4 stk sorte Softbox og Hvidt frontcover samt i alt 5 stk 150W LED-pære
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör.
Ø254mm af 22 længder på 2 m + 2 længder på 1 ABC 24 stk - Borerør Ø254mm
BUDT 20250,- DKK
Axel Bredsdorff (f. Birkerød 1883, d. Randers 1947) En ung mandling nøgenmodel. Sign. A. Bredsdorff. Olie på lærred. 88×65. På blændrammen stempel fra kunstnerens dødsbo.
30 stk. Sildeforfang fra Jenzi, der er 10 af hver slags. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
BUDT 175,- DKK
Rustfri og Alubeslag 15x4 og 10x4 cm + vinkelbeslag + 8 cm gevindstykker i 2 sække + poser popnitter + rustfri og galv. Bolte, skiver mm. Alt på pallen