Lukker 09/12-2024 19:38:00
Herman Vedel (f. København 1875, d. sst. 1948) Interiør med rygvendt kvinde, der læser. Sign. monogram. Olie på lærred. 61×85. Uindrammet.
Lisbeth Brams “Brams 2”. Et par bordlamper af blå glas. Designet 1966. Udført hos Fog & Mørup og Kastrup-Holmegaard. H. inkl. fatning 38,5. (2)
17 par sikkerhedsfodtøj, Vismo i str. 1x42- 2x43 - 5x44 - 5x45 - 4x46 (ubrugt)
Gucci Taske af mørkebrunt monogrammeret læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med to indvendige lommer og mønstret stof for. H. 22 x B. 38 x D. 14 cm.
LED LYGTER, 2 stk. 102 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 34 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. Ubrugte.
Högtippskopa Fabrikat: Renholmen Årsmodell: Okänt Serienummer: 10496 Fäste: Stora BM Bredd: 2.4m Höjd: 1.55 m Djup: 125 m 2- slangat Skick: Högtippskopa i begagnat fungerande skick Obs! Lasthjälp finns på plats.
Wacker BS60-2 stamper/jordloppe. Defekt. Svingkoblingen, som forbinder motor og arbejdsfunktion er defekt, gået fra hinanden. Reparation ikke forsøgt. Se billederne for yderligere detaljer.
Ole Tonsgaard (f. 1967) “Svineinfluenza”. Sign. på bagsiden med titel. Olie på lærred. 25×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Brian James 27xtfb - Lasteevne / Capacity 2.070 kg - Maskintrai Brian James 27xtfb - Lasteevne / Capacity 2.070 kg - Maskintrailer
BUDT 15250,- DKK
140 stk Amalie Kagetallerkener Ø 17 cm
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1599kr , ubrugt
Overførsel anhænger / Transfer traile HFR Trailer