Herman Vedel (f. København

Lukker 09/12-2024 19:38:00

Herman Vedel (f. København 1875, d. sst. 1948) Interiør med rygvendt kvinde, der læser. Sign. monogram. Olie på lærred. 61×85. Uindrammet.