Lukker 09/12-2024 20:00:00
To vinglas graveret med blomster, fugle og 'Hanne Thomsen' samt porterglas graveret 'Glædelig jul'. Aalborg glasværk. H. 12–17,5 cm. (3)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kongskilde Germinator Kongskilde Germinator 3M
BUDT 22500,- DKK
Maskinen er startet op hvert år inden vinter, men har aldrig været taget i brug. Sælges da den ikke bliver brugt. Stiga Snow Power
Norge, Frederik III, 2 mark 1661, NMD 161D, H 67G
Selges på vegne av kommune. Hengeren er registrert men er en liten jobb som må gjøres for å få den i stand.
10 kr 1945, 1947 og 1948, Sieg 121–122, Pick 37, i alt 7 stk.
BUDT 370,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Claas QUADRANT 3200 Claas QUADRANT 3200 FC
17 visninger
BUDT 101500,- DKK
2007mod. TOYOTA HIACE 4WD LANG 396000km Var i daglig bruk inntil den ble parkert for ca 1,5 år siden Påkost må påregnes før EUkontroll
Ovalt Senempire spejl i forgyldt ramme af træ, udskåret med ornamentik. 19. årh. H. 132. B. 103.
1864. Brev fra lokal lotterikollektør i Münster til Langerich. Returneret med oplysning om, at modtageren i øjeblikket er blandt “de mobile tropper in Schleswig-Holstein” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Romerske kejserdømme, Septimius Severus, 193–211, Denar, Emesa, 194–195, LIBER AVG, 3,29 g, RIC 401
10 stk Barstole, Brugte
Rigtig flot og veludstyret båd med Garmin GPS og fishfinder. Trailer medfølger. Er serviceret og velholdt. Parat til tursejlads eller fiskeri. Motor 25hk Mercury fra 1997. Startet og lyder sund. Lille kahyt og flere opbevaringsrum. 2 stk. anker. MB Sealine 500 Cabin S71 - Med 25hk motor
BUDT 32000,- DKK