Lukker 09/12-2024 20:25:00
Samling frimurerglas, bestående af fire timeglasformede og syv øvrige. 19. årh.s anden halvdel. H. 9–13 cm. (11)
Stor fjernstyret lastbil. Æsken måler ca. 67cm, bilen er i størrelsesforhold 1:18
TOPNØGLESÆT, 52 dele. Ubrugt.
Parti Melamin- og spånplader samt 6 stk Troldtekt plader 240 x 60 x 2,5 cm
William Hammer (f. København 1821, d. sst. 1889) Opstilling med jordbær på en træstub. Sign. W.H. Olie på lærred. 18,5×24. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 324, 1974 nr. 47.
To vinglas graveret med blomster, fugle og 'Hanne Thomsen' samt porterglas graveret 'Glædelig jul'. Aalborg glasværk. H. 12–17,5 cm. (3)
Tjep CP 40 Gaspistol, med batterier, oplader, MF
Omega Seamaster Diver 300M af 18 kt. rosaguld, ref. 26365091. Mekanisk COSC værk med automatisk optræk og dato. Omega rem med foldespænde af 18 kt. rosaguld. Ø 41,5 mm. 2001. Omega æske og International Warranty kort medfølger.
BUDT 38000,- DKK
2 stk. 100 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt
Fremviser lærred 100" med elektrisk motor,220V. Ubrugt.
198 flasker trærens, Woody á 750 ml. (ubrugt)