Lukker 05/12-2024 19:00:00
Køkkenmaskine mrk. DMS KM 1400, ubrugt.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
6 stk multistole/undervisningsstole i kraftigt plast med bord, kopholder samt taskeopbevaring under stolen. Stolen er drejbar og har letløbelige hjul. Farve grå
Barok lommeurskasse af bemalet træ, forsynet med årstal anno 1772 og kronemonogram. Lommeur sign. H. A. Frandsen, Ribe. Kasse 18. årh. Lommeur 19. årh. Samlet H. 20. B. 12.
12 bts. Château Lagrange, Saint - Julien. 3. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.
Står i 6630 Rødding. 10 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 2.500,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
PALLELØFTER, Elektrisk. Højde 800 mm.
12 stk. Airsoft guns, CX4. Ubrugt
Selges på vegne av kommune.
Ubrukte kabel kanaler med lokk.
Perle- og turkisbroche af 14 kt. guld prydet med fire kulturperler og tre polerede turkiser. Vægt ca. 9 g. L. 6,5 cm.
Norge, Frederik III, 2 mark 1661, NMD 161D, H 67G