Lukker 08/12-2024 19:33:00
Står i 6630 Rødding. 10 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 2.500,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Færøerne, 20 kr 1986, 1988, 50 kr 1967, 1987, 1994, 100 kr 1983, 1988, 1994, Sieg 28, 25, 29, 30, i ucirkuleret kvalitet, undtagen 100 kr 1983, i alt 8 stk.
10 stk Borde 220 x 68 cm og 20 Bænke 220 x 25 cm, med brugsspor
Safir- og diamantring af 18 kt. guld prydet med rosenslebet lyserød safir på ca 0.24 ct. omkranset af to rosenslebne diamanter på i alt ca. 0.24 ct. og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.33 ct. Farve: H. Klarhed: VVS. Vægt ca. 3,5 g. Front B. 20 mm. Str. 53.
Flot dekorativ elefant i tungt ukendt materiale. H 62 L 60 cm.
Står i 6740 Bramming. 6 stk. loftslamper i forskellige modeller og udgaver. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Hele Verden. Fyldigt parti i 4 flyttekasser fra realisation med større antal samlinger og album samt meget andet bl.a. ældre kartotek oversø. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Selges for kunde grunnet endret behov. Underliggende skjær til traktor. Brukt på Claas Axion 870 2022 modell. Har braket som passer den. Kan monteres på alle typer traktorer. Enkel montering. Fungerer veldig bra og er praktisk. Lite brukt.
1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.
2 stk. F21-E1 industri fjernbetjeninger, 65-440 volt. Ubrugt. MF
Strømberg bruselåger + sort hængsler + Dansani foldedør alu. profil 89-91 cm