Lukker 03/12-2024 07:02:00
- 83.074 kilometer stand. Hydrema 906 B
BUDT 105500,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Pæn og velholdt Mercedes ML 350 Bluetec 4matic Brabus. Bilen er startet og kørt i forbindelse med registrering, og den kører fejlfrit. Bilen er udstyret med bla. : Navigation. Soft close dørluk. Panorama tag. Skærme i nakkestøtte. Luft undervogn. Anhænger træk 750/3500 kg ! Bilen er uden dansk registreringsafgift! Bilen er afmeldt og står uden nummerplader. Registreringsattest medfølger.
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011) Et par firsidede bordlamper af klart glas med underfang af blåt glas. Udført og sign. hos Orrefors. H. inkl. montering af messing hhv. 26 og 26,7. (2)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kuhn EL 142- Kuhn EL 142-300
BUDT 11250,- DKK
1940. Provisorier, 20/5 øre, vinrød og 60/6 øre, orange på VÆRDIBREV fra Thorshavn 16.7.1941 til Strænder [ 3,6A ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Toro uden klippeborde. Oliemotorer medfølger og er funktionelle. Toro Greenmaster 3250D - Video!
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
BUDT 8200,- DKK
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
4 paller assortert håndverktøy ikke tilstandsvurdert
Gulvlampe, The Red Cartel Lampadiare XXL - BLÅ. Smart gulvlampe med 2 bevægelige dele til højden samt bevægelig skærm. Butikspris ca. 1.999kr (UBRUGT og USAMLET)
Trådkurve B30 x L40 x H13, 30 stk.
Riffel kikkert mærket Leupold mark 4 3,5-10X50 M3-8888C long range. MF
Louis Vuitton “Speedy 40” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum med en indvendig lomme. H. 26 x B. 43 x D. 20 cm. 1990.