Lukker 05/12-2024 19:00:00
Boxer vandslangeopruller 20 m. med aut. Oprul. Ubrugt.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016) Komposition, 1995–96. Sign. på bagsiden samt årstal. Olie på lærred. 80×130. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 13500,- DKK
Er indrettet med 2 toiletter, 2 brusekabiner, 4 omklædningsskabe, 1 tørreskab, vandvarmer, el varme og lufttørrer til hænder. God isolering, pæn og velholdt. ABC Pavillion - Med med 2 brusebad og 2 toiletter / With 2 showers and 2 toilets!
BUDT 52500,- DKK
Dansk Louis XVI barometer og termometer i kasse af forgyldt træ, udskåret med blomster og sløjfe. 18. årh.s slutning. H. 107. B. 43.
England. Søheste. Diverse på gamle auktionskort. Ikke alle “komplette”. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Rasmus Lütken (f. 1974 , d. Horsens) Uden titel, 2008. Sign. på bagsiden. Akryl på plade. 80×150. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
30 stk. Cambro valnød farvet firkantede serveringsbakker. De måler 52 x 33 cm. Brugte, men i fin stand. +MOMS
Cellmataren är renoverad och ej använd efter renovering. Medföljer diverse reservdelar.
2 stk. gymnastikbolde ø65cm (120kg) (ubrugt)