Lukker 05/12-2024 19:00:00
Kraftigt luftgevær med kikkert, samt luftpistol. Ubrugt.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Eva Stæhr-Nielsen (f. Frederiksberg 1911, d. 1976) Rund vase af stentøj dekoreret med turkisgrøn glasur. Udført og stemplet hos Saxbo, Denmark, 15, II. Udført 1950–1968. H. 19,8. Diam. 19.
England. 1883–84. 1/2 d - 1 sh. Komplet sæt, stemplet. Sædvanlig lidt afbleget farve. [ SG 187–196 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
- NB. Den gule saltspreder på billederne, er ikke en del af auktionen! - Kasse mål 2,00 x 1,05 x 0,60 ABC Kassevogn
BUDT 4000,- DKK
Kay Nielsen (f. København 1886, d. Altadena, Los Angeles 1957) Komposition. Usign. Radering, monteret på karton. Bladstørrelse 22,5×25,5. Uindrammet.
1 stk Partytelt 9 x 9 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 5200,- DKK
12 ton på 5 lag, 22 mm wire, variabel ABC EMCE SB-311E 12 ton winch
BUDT 23000,- DKK
30 stk. Cambro valnød farvet firkantede serveringsbakker. De måler 52 x 33 cm. Brugte, men i fin stand. +MOMS
50 stk div. retro metal-skilte, ass. af 50 modeller. Måler fra 13cm til 51cm
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Vid Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Video!
BUDT 46000,- DKK
4 stk. Knee Saver knæbeskytter (ubrugt)
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 13-20 cm, super skarpe og holdbare. Skæfter pakkawood. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto