Lukker 04/12-2024 09:33:00
12 ton på 5 lag, 22 mm wire, variabel ABC EMCE SB-311E 12 ton winch
BUDT 23000,- DKK
Afhentes: Zone 5 København (via Google Maps)
Samling af sølvmønter fra Straits Settelments og Indien, i alt 66 stk
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) Parti fra bakkerne ved Næstved en sommerdag. Sign. H. A. Brendekilde. Olie på lærred. 48×71.
323 dåser tørspray m. PTFE á 400 ml. (ubrugt)
Står i 6261 Bredebro. Vitrineskab med skuffe. Den måler B: 86 cm, D: 34 cm, H: 180 cm. Brugt, men pæn stand. MOMSFRI
Rigtig fint bordspejl i messing (Jugendstil), glas karafler og vase, ældre brevvægt samt lysesaks. Brugt. Alt i fin stand. MOMSFRI
Stowa Dobbeltkapslet lommeur af 14 kt. guld. Ankergang og kroneoptræk. Forsølvet skive med gyldne indeks og visere. Støvkapsel af metal. Ø 51 mm. Uret vejer ca. 83 g. 1950–60'erne. Læderlomme medfølger.
16 visninger
BUDT 1700,- DKK
1884. 20 øre, 13.tryk, pos. A68 med ISOLERET SMÅ HJØRNETAL. Attest Nielsen [ 36x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk rum deler kasser i lækker kvalitet, ubrugte i kasser
Rød værktøjskasse i metal Med ca. 66 dele værktøj.
Gallakjole fra ophørt butik str: M vejl pris 1399kr , ubrugt