Lukker 05/12-2024 19:00:00
12 stk. 1 L. ølkrus mrk. Albani i polykabonat, samt 23 stk. drinksglas i kraftig plast. Flere glas trænger til rengøring
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Stor fjernstyret lastbil. Æsken måler ca. 67cm, bilen er i størrelsesforhold 1:18
Rundt fad samt tre større og mindre skål af porcelæn med reliefmønster, dekorerede i farver og guld med brogede blomsterbuketter. Meissen. 18.-19. årh. Diam. 21–27. (4)
125 stk Fun Lab lav selv slim, tilsæt blot vand og omryst. Kommer i displays á 25stk
Diamantring og broche af 18 kt. guld og sølv hver prydet med talrige old-cut, enkeltslebne- og rosenslebne diamanter. Broche L. 3 cm. Samlet vægt ca. 9,5 g. Str. 50. (2)
Ege tæppefliser. ReForm Memory ECT350 IT. Ochre. 2 kasser af 4,147 m2 pr. kasse. Total ca. 8,3 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Cream 27 x 27 x 26 cm, 5 Ks
Merete Barker (f. Birkerød 1944) Uden titel. Sign. Merete Barker 95. Olie på papir momteret på lærred. 70×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1918. Chr. X, 5 kr. Rødviolet. 2 stk. i postfrisk kvalitet samt en alm. violet i postfrisk kvalitet. [ 110a ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.08 ct. Farve: G. Klarhed: VS-SI. B. 6 mm. L. 15 mm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Har aldrig været i brug. Honda motor. Tremix BFP - Har aldrig været i brug
BUDT 5750,- DKK
200 stk. engangsdragter (ubrugt)