Lukker 09/12-2024 11:00:00
Stor fjernstyret lastbil. Æsken måler ca. 67cm, bilen er i størrelsesforhold 1:18
Eckhardt Johnsen (f. Göttingen 1911, d. 1955) Landskab. Sign. Eckhardt. Olie på lærred. 65×78. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Snøskjær selges for kunde. Er i fungerende stand, men modell er ukjent. Med BM feste.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Mecalac 2.500 kg - Ny / Mecalac 2.500 kg - Ny / New
Russisk ikon med fremstilling af Gudsmoderen Kursunskaja. Tempera på træpanel. 20. årh. 18×15 cm. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Hæksnitter, der kan monteres på en armklippe GreenTec RC132 - Only 10 Hours
BUDT 32500,- DKK
Montblanc Meisterstück af stål, Ref. 7019. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning. Sort alligatorpræget læderrem med c-spænde af stål. Ø 36 mm. 2010'erne
Der er lavet hul i bunden og lavet låge i taget, som kan gøres tæt af køber. Boreudstyr kan købes for merpris på 22.000 DK ABC 20" - Container til bore udstyr
Motor Diesel Audi 3.0 TDI 250 hk Kända fel Skadad vevstake/Axel OBS !! Ring en dag innan hämtning. Hämtning är mellan 08.00-16.00 måndag till Torsdag Detta auktions objekt kan ha brister som uppstår som en direkt följd av att materialet ibland blir ståendes upp till flera månader mellan registrering och upphämtning. Därför kan vi inte garantera batteriets kapacitet och bromsarnas funktion, det kan uppstå fel i elsystemet och andra fel kan uppstå när materialet står stilla. Försäljningen sköts av LogistikPartner Sverige på uppdrag av ägaren av objekten. Alla frågor i samband med denna auktion eller begäran om granskning kan riktas till LogistikPartner Sverige på telefon +46(0)70-638 77 71 eller [email protected]
Opel Movano 2,3 cdti. varevogn. Pæn og velholdt bil . Bilen er sidst synet 28/9-2023 Bilen har lbn. været vedligeholdt og den funger godt. Årgang 2011. KM. 217929
Med faste gafler, Saks, Gaffelflyt. Hjul montering For 23x8.5-12 Bag 27x10-12. 3 hjuls træk. Servo styrin Moffett M4 25,3 - Kapacitet 2,5 ton, løftehøjde 3 m / 2,5 ton capacity, lifting height 3 m
BUDT 30000,- DKK