Lukker 03/12-2024 07:20:00
Har aldrig været i brug. Honda motor. Tremix BFP - Har aldrig været i brug
BUDT 5750,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Opbevaringskasser i træ, 4 stk. Måler: 35x25x20. Ubrugte og i original emballage + MOMS
Har kun klippet græs på en kirkegård, kun saltet 1 gang. med suge anlæg-vandtank-græsklipper-kost-saltsprede Nilfisk City Ranger 2250
BUDT 70000,- DKK
1 bt. Champagne “Belle Epoque”, Perrier-Jouët 1976 A (hf/in).
BUDT 1850,- DKK
Christian VIII, speciedaler 1846 VS / HC, H 3F
2 stk. HOAF ukrudtsbrændere. 1 stk. type HB50, serieno 001613 1 stk. type 50BL, serie no. 47-0106 Gas type: Propan. Fungere indtil de blev taget ud af brug.
Tilbehør/udstyr til storkøkken og transport af mad. 5stk. ScanBox transportvogne. 1stk. Rustfri lift. 1stk. Henkovac vaccume pakkemaskine. Udstyret er brugt og står med støv og brugsspor. Funktionsdygtigt ved sidste anvendelse. Ikke testet ved gennemgang, 4 vogne måler 85x75x110cm 1 vogn måler 110x75x105cm Lift måler 100x77x90cm Vakuum maskine måler 95x70x110cm
Skopa Märke: Okänt Modell: Okänt Fäste: Stora BM Skick: Begagnad, Slitage förekommer Mått: Längd: ca 1,10m Bredd: ca 2,30 m Höjd: ca 1,40m
800 mm. risteskovl, RF S30/180
Frankrig, samling assignater med forskellige valør, i alt 12 stk
BUDT 370,- DKK
1 ubrugt gearmotor 0,29KW