Lukker 05/12-2024 19:00:00
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
3M Versaflo Åndedrætsværn, nyt sæt i 5 kasser
GGM Gastro Bestik- polermaskine 220V
RINGGAFFELNØGLESÆT med 12 stk. i str. Fra 6 - 32 mm. Ubrugt.
Edvard Lehmann (f. København 1815, d. sst. 1892) En bondepige gående med et lam. Usigneret. Olie på papir monteret på malepap. 13,5×18,5.
Selges på vegne av kommune. Hengeren er registrert men er en liten jobb som må gjøres for å få den i stand.
10 stk. knager - 3 stk. store prinsesse kroner med 2 kroge. H: 14 cm, 4,5 cm. 3 stk. mindre kroner med 1 krog, H: 11 cm, 3,5 cm. Alle kronerne har skruer med. Derudover 4 stk. knager med 2 røde blomster knopper. H: 11 cm. L: 6,5 cm. Ubrugte, +MOMS
slagtoppe og alm.
AC-Delco broeskruemaskine, bitsslagskruemaskine, polermaskine, 2 batterier og lader.
Bøgballe FS 115 spreder, til 3 punkt
Reginald Arthur Borstel (f. 1875, d. 1922, aktiv 1875-1922) Skibsportræt af “Cambrian prince”. Sign. R.A. Brostel. Olie på malepap. 45×63.
VÆRKSTEDSVOGN med skuffer.