Lukker 05/12-2024 19:00:00
11 stk. opbevaringstasker/transporttasker mrk. Front. 190X120 cm.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Baby Rabbit stol i smuk støvet grøn farve. Designet så børnene kan læne sig op ad ørene, side omvendt ved at ride på den eller ved at hvile armene på ørene. Den kan både bruges indendørs og udendørs. Lavet af polyethylen, måler 45 x 26 x 53 cm. Sædehøjde 30 cm. Vejer 2 kg. Nypris 820,- kr. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
miu miu “Lux Tote” taske af sort læder med gyldne beslag, to hanke, et rum med knaplukning med en indvendig lynlås lomme og sort læderfor. H. 30 x B. 42 x D. 15 cm.
Immanuel Ibsen (f. Skanderborg 1887, d. Göteborg 1944) Kanalparti. Sign. I. Ibsen 13. Olie på lærred. 50×56.
LØVBLÆSER/SUGER med to-takt motor. 45 liter opsamlingspose. Ubrugt.
Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982) Tre spisebordsstole samt en armstol af riopalisander. Sæde betrukket med hvidt skind. Model 62 og 78. Formgivet 1962. Udført hos J.L. Møller. (4) CITES-certifikat til gensalg og transport indenfor EU medfølger.
Dansk guldaldermaler, 19. årh.s første halvdel To studier af et træ, et med blade og et uden. Usigneret. Dateret Feb. 1818. Pen og lavering på papir. Lysmål 22×18. (2).
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör i plastväska.
Dansk design Bordlampe af messing med perforeret skærm. 1950–60'erne. H. 26.
Royal. 2 flyttekasser med royale samlinger i album fra Nordfrim. inkl. mange møntbreve med pålydende over 2800 i mønter alene. [ ** ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
18 visninger
Pei DR 15 Svejsemaskine 15 kva, 400v, med Cebora GR 51 vandkøling, slanger, kabler, rullevogn med trækstang
LED lampe 100W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
LED lampe 200W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.