Dansk guldaldermaler, 19. årh.s

Lukker 09/12-2024 18:34:00

Dansk guldaldermaler, 19. årh.s første halvdel To studier af et træ, et med blade og et uden. Usigneret. Dateret Feb. 1818. Pen og lavering på papir. Lysmål 22×18. (2).