Lukker 03/12-2024 07:26:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ifor Williams 6 maskintrailer - Lasteevne / Capacity 2.850 Ifor Williams 6 maskintrailer - Lasteevne / Capacity 2.850 kg
39 sprøjteflasker med 500 ml. Dunlop glasrens. 8 sprøjteflasker med 500 ml. Petronas fælgrens.
LED LYGTE, 300 WATT LED lygte til bil eller maskine. Med 100 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. Ubrugt.
Tysk flaskeskrin af nøddefineret træ, indeholdende fire karafler af glas med forgyldt staffering. 19. årh. H. 24 cm B. 18 cm D. 18,5 cm.
Realisation. Parti i 12 kasser på 2 paller med meget blandet materiale inkl. en del samlinger og lagerbøger fra diverse lande. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Royal Swiss juice presser, 1000W. 2 hastighedsindstillinger (0-1-2), Stor volumenbeholder (ca. 2,0 liter kapacitet), Kan demonteres fuldstændigt for hurtig og nem rengøring. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Velholdt maskine. - Bemærk kun 2.600 timer. - kun 8.000 k Hydrema 912 ES - Multitip
BUDT 411000,- DKK
1864. 3 sk. PRAGT-mærke annulleret 61 “RØNNE”. Attest LN. [ 12 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Med Leica GNSS 3D GPS navigtioD Hitachi ZX250 LC-6 - 26 ton - Engcon Rotortilt - GPS Leica
BUDT 333000,- DKK
Værktøjskuffert med 550 dele inkl alt. Diverse værktøj og tilbehør. Ubrugt.
Samling af “gule” 1 kr (182 stk.), og 2 kr (216), i alt 398 stk. med et pålydende på DKK 614,-