Lukker 09/12-2024 20:16:00
Tysk flaskeskrin af nøddefineret træ, indeholdende fire karafler af glas med forgyldt staffering. 19. årh. H. 24 cm B. 18 cm D. 18,5 cm.
Løvernes konge med 3 figur i en og meget lang, ubrugt i kasse
7 bts. Château Talbot, Saint - Julien. 4. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Diverse stole som på foto
3 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1985 A-A/B (bn).
Romerske kejserdømme, Elagabalus, 218–222, Tetradrachm, Antiochia, 12,89 g, cf. Sear 3096
SUMBØ. Flot aftryk på klip med 2 øre og 5 øre mærke. [ 68+78 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kabine til resrevedele. - Mange gode reservedel Lamborghini 1060 VDT - Kabine - Reservedele
BUDT 3100,- DKK
Nordic Easy chair. Ryglænet kan indstilles i 3 positioner. I pæn stand. MOMSFRI
Ca. 190 stk Kompot/ rund kuvert smør Ø 9 cm, + 75 Skåle 13 cm + 38 skåle 16 cm + 12 Groovy skåle 14 cm + Tandstikholder + 58 Souffleskåle 10 cm +55 Souffleskåle 9 cm samt ca. 200 Smørasietter forskellige str.
Rigtig godt UL blink fra Favorite Fishing, til f.eks. Aborrer, Havørred i åen eller Put and Take ørrederne. Vægt: 3.0 gram. Længde: 31 mm. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Danmark. 1854–1952. Velbesat lagerbog med en del skilling og bedre bogtryk. Meget blandet kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6800 Varde. A-stiger, 2 stk i træ. H: 210 og 170 cm. Brugt, ok stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI