Tysk flaskeskrin af

Lukker 09/12-2024 20:16:00

Tysk flaskeskrin af nøddefineret træ, indeholdende fire karafler af glas med forgyldt staffering. 19. årh. H. 24 cm B. 18 cm D. 18,5 cm.