Lukker 03/12-2024 08:09:00
Nyserviceret maskine. Maskinen er serviceret 10. oktober 2024. Oliefyr i kabinen. Turbo er skiftet ved 3.000 timer. Sælges uden skov og uden hurtigskif Case CX300D - 30 ton
BUDT 303000,- DKK
1 bt. Dmg. Hermitage, “La Chapelle”, Paul Jaboulet 1998 A (hf/in). Owc.
100 stk. kop m/under + 100 stk kagetallerkener
Skruetrækkersæt med 100 dele i plastkasse. Ubrugt.
LED LYSARMATURER, 6 stk. 96 watt, 60 cm. Ubrugte.
Hele Verden. Parti i 2 flyttekasser fyldt med indstiksbøger og album mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 2010 A (hf/in). Owc.
Velholdt bi Volvo FM - 340Hp
BUDT 30500,- DKK
48 stk Stabelstole, med hynder, har brugsspor
43m2 fliser 30x60cm New Stone Beige. Ubrugt - minus palle.
ubrugt Triplet Pumpe 50x40x25
Velholdt græsslåmaskine. AWD. Kompact design. Bagvogn i støbejer Husqvarna P524 - EFI - 425 kg
BUDT 45500,- DKK