Lukker 03/12-2024 09:01:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Volvo L90 G - 17,3 Volvo L90 G - 17,3 ton
BUDT 298000,- DKK
8 stk Klaprammer til plakater, heraf 6 stk 85 x 60 cm og 2 stk 100 x 70 cm
Selger en fendt farmer 307 turbo 4 wd for bonde grunnet overgang til annen maskin. Mens traktoren har vært i selgers eier har den fungert plettfritt. Selger opplyser at toppakking nylig har blitt skiftet og har tatt oljeslift/servicer på eget verksted. Merknader: - liten elektrisk feil. Oljetrykkslampe lyser men er elektrisk feil og motoren fungerer som den skal.
Ca.102 stk Ølkrus - 33 cl.
1904. Planche med 7 stk prøvetryk. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
file, nye og brugte
Presenning og hylder indvendigt medfølger! Vippefunktion. Brenderup L 1000 - Lasteevne / Capacity 475 kg - Vippefunktion
BUDT 10250,- DKK
Lille svensk konsolskab af bemalet træ med plade af Ölandsten. Gustaviansk form, 20. årh. og senere tilvirket. H. 77. B. 60. D. 45.
2007mod. TOYOTA HIACE 4WD LANG 396000km Var i daglig bruk inntil den ble parkert for ca 1,5 år siden Påkost må påregnes før EUkontroll
Ringgaffelnøgle sæt med 25 stk. Fra 6-36. Ubrugt.
96 dåser kæde/wire-olie, AC200 á 400 ml. (ubrugt)
To Kimono kuffer af læder, lak og træ. Hangzhou, Kina. 20. årh.s begyndelse. H. 32. B. 74. D. 47. (2)