Lukker 09/12-2024 19:45:00
Lille svensk konsolskab af bemalet træ med plade af Ölandsten. Gustaviansk form, 20. årh. og senere tilvirket. H. 77. B. 60. D. 45.
UDSUGNINGSARM.
karosseribeskyttelse
gearmotor 0,75KW udv. 5,4:1
6 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 2018 A (hf/in). Owc.
BUDT 17500,- DKK
1924. Postjub. Sæt i 4-blokke, samt 2 parstykke med hoved mod og væk fra hinanden med varianten “STREG I PANDEN”. Alle mærker i postfrisk kvalitet. [ 132–43, 142x ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1994 A (hf/in).
BUDT 1900,- DKK
Diamant- og safirring af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter og facetslebne safirer. Vægt ca. 4 g. Str. 52.
Selges på vegne av transportselskap. - 23 pallplasser - Kjøleaggregat
Romerske kejserdømme, Severus Alexander, 222–235, Sesterts, Rom, 223, PONTIF MAX TR P II COS P P, 22,90 g, RIC 402 Ex. Professor Niels Hannestad
BUDT 6150,- DKK
Ældre maskine, men vedligeholdt med reperationer og service efter behov. NB! :Sælges uden tilbør som grab eller andet værktøj !!!. Sennebogen 825 Green Line
BUDT 105000,- DKK