Ca.102 stk Ølkrus - 33 cl.
Gucci Silketørklæde med motiv i form af stole i gyldne, røde og bordeaux nuancer på mørkeblå baggrund. Ca. 87×87 cm. Original æske medfølger.
STORT KNIVSÆT samt knivholder. 5 stk. knive udført i 67 lags Damaskus stål, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Dertil knivholder i akacietræ med plads til 5 knive samt saks el. lign. Modelfoto
Direktør bil selges på vegne av et stort entreprenørselskap. Masse utstyr. Det har vært mus som har spist på ledningsnett i fanger. Vedlagt ligger tilbud på å utbedre alle feil på bil. Bilen selges slik den står. EU-kontroll Sist godkjent 31.10.2023 Frist for godkjent EU-kontroll 01.11.2025
FILTERSUGER / SPÅNSUGER, kraftig model.
Royal Swiss vaffeljern 1200W. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Ca. 35 dele div. drengetøj str. 110/5 år
Stor barok lysekrone af Böhmisk glas, profileret stamme, otte snoede lysarme, talrige lysspyd behængt med prismer. Sammensat af forskellige dele, 18. årh.s første halvdel. H. 140. Diam. 95. Proveniens: Dansk herregård på Sydfyn.
Skiftenøgler fra Tengtool str 6-8-10-12
Sugemaskine med benzinmotor. Cramer LS 5000
Står i 6230 Rødekro. Haki stillads - 33 stk. gåplader, mange ben, sider, fødder mm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 1350,- DKK
kalligrafi af memorandumet for afsendelsestropper (Chushi Biao), Zhuge Liang. 19. årh. Indrammet. Lysmål 129×39 cm.
HØJTALER, DG-1177 med mikrofon.
16 visninger