Lukker 03/12-2024 09:15:00
. Färmartanken 2000 liter
Afhentes: Zone 5 Glostrup/København (via Google Maps)
Omega Constellation af 18 kt. guld og stål, prydet med talrige diamanter, Ref. 123.25.27.60.55.004. Quartz værk. Lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 15,5 cm. Ø 27 mm. 2013 Omega pung, certifikat, pictogramkort og ædelstens bevis medfølger.
Volvo Typ: L90F Årsm: 2011 Tim: 20688 Längd: 5.35 m Bredd: 2.49 m Höjd: 3.28 m Vikt: 17100 kg Tillbehör Tamtron Våg Kända fel Är en del fel koder som måste fixas.
Christian Berthelsen (f. Føhr 1839, d. København 1909) Badehuse på en mole en sommerdag. Sign. monogram. Olie på lærred. 68×121.
Cellmataren är renoverad och ej använd efter renovering. Medföljer diverse reservdelar.
Majken á Grømma (f. Danmark 1956, d. 2016) “På vej”, 2007. Sign. M á G. Olie på lærred. 150×150. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Står i 6740 Bramming. 3 stk. sorteringskasser i plast, med indhold, samt sorteringsreol med 4 stk. skuffer, med indhold og nøgle. Brugt/Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
1875. 4 øre, 71.tryk. Pladning med 168 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Incl. pos. A6 med ISOLERET OMVENDT RAMME. Pæn kvalitet. Der medfølger over 300 dubletter incl. 4 stk. A6. Ex. Lasse Nielsen [ 23,23y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Samling på fem illuminationsglas, et klart optisk stribet, Holmegaard katalog 1853; et opalhvidt glat, antagelig Holmegaard samt tre engelske. Holmegaard og England. 19. årh.s anden halvdel. H. 9–10 cm. (5)
20 fot container med løfteutstyr. container nr CS-08-1607 Det er ingen avik/ funn på løfteutstyr eller skader i struktur. Det er utført kontroll av løfteører på konteiner. Denne kontrollen er utført av Aker inspeksjon (se vedlegg for dokumentasjon). Ingen avik. Det er satt sammen følgende wire skrev, av løse sertifiserte komponenter: Topp sjakel: 12 tonn. Sjakel for wire: 2 stk. 6,5 tonn. Wire: 4 stk. 20mm. Sjakel til konteiner: 4 stk. 8,5 tonn. Dette er satt sammen til 4 parts wire skrev, løfte kapasitet 11,2 tonn. Egen vekt for denne service konteiner er 5 tonn. [email protected]
12 stk brukte felger til Volvo A40 dumper kan kjøpes som sett til 1 dumper 6 stk felg, eller kjøpe alle sammen 12 stk.
Romerske kejserdømme, Elagabalus, 218–222, Denar, Rom, 221, P M TR P IIII COS III P P, Victoria, 3,02 g, RIC 45 Ex. Professor Niels Hannestad
BUDT 310,- DKK
Opmærkervogn (står på repos)