Lukker 03/12-2024 09:27:00
Medfølger : - KAESER TC 31 Refrigerated Air Compressor Dryers. - Operating pressure - 8 Bar. - Revolutions (RPM) - 2930 / min. - Rated power requirement - 21,8 kW. - Voltage - 400 V. - Frequency - 50 Hz. - Kaeser kompressor med reservedele. - 2 filtre. Ingersoll Rand ECOAIR D31 - 8 bar.
BUDT 6750,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Et par safir- og diamantørestikker af blå ioniseret 18 kt. hvidguld hver prydet med cushion-cut safir på i alt ca. 2.23 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca 3.84 ct. Farve: H-J. Klarhed: VS-P. Samlet vægt ca. 18 g. B. 20 mm. L. 5,5 cm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
- Mandskabesvogn der er bygget om til varebil og der er betalt varebils afgif Fiat Ducato 2.3 MJT 130 CHASSIS
BUDT 59000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Thwaites 5000 - Mach 078/2 - Hi Swivel Dum Thwaites 5000 - Mach 078/2 - Hi Swivel Dumper
BUDT 17500,- DKK
Galvaniseret materiale skur, b: ca. 300 cm, h: ca. 220 cm, b: ca. 220 cm. Tænger til nyt gulv samt dør skal rettes.
Ca 25 stk. Piher P1 og P2, 300 kg, 100 til 170 cm, understøttere
Christian Veilskov Armring af 14 kt. guld. Vægt ca. 5,5 g. B. 5 mm. Diam. 6,2 cm.
27 dunke Detergente Desodorizante Biologico á 10 liter (ubrugt)
Axel Munch (f. Gudhjem 1918, d. 1974) Motiv fra Norge med blå fjelde. Usign. Olie på plade. 36×50. Proveniens: Kunstnerens familie.
Ca. 360 stk hvide t-shirts i str. M og L med tryk (UBRUGT)
3 stk Toastmaster klokker, Kageopsats, 4 stk Skærebrætter, 3 sæt Oste-redskaber