3 stk Toastmaster klokker, Kageopsats, 4 stk Skærebrætter, 3 sæt Oste-redskaber
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) “Savannah” røgkvartshalskæde af 18 kt. guld prydet med oval facetslebet røgkvarts. Georg Jensen efter 1945. Design Vivianna Torun Bülow-Hübe. Vedhæng L. 6,2 cm. L. 98 cm.
3 stk krøllejern, ubrugte i kasser
Varmeblæser 1 stk, Sonniger Gaurd, elektrisk varmetæppe 7 kw, bredde 108 cm x dybde 37 cm x højde 25 cm. Ubrugt og er i original emballage
120 stk. div. kagedåser i 2 størrelser (ubrugt)
Samling på 6 sider inkl. bedre mærker. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 ubrugte motorer 0,75KW og 0,55KW
Ca. 40 stk Thermokander til KAFFE
1 bt. Château Petrus, Pomerol 2006 A (hf/in).
BUDT 11500,- DKK
Reformert kirke i København, ensidigt altergangstegn u. år (efter 1689–18. årh.), tin, 24×21 mm, 7,31 g, JS 1070 - særdeles sjælden