Lukker 03/12-2024 10:00:00
3 skovle S30 skifte. 25 cm & 30 cm & 42 c ABC S30 skovle / shovels - 3 skovle! 3 Buckets!
4 stk. 12v batterier, 26 ah, 16x17x12,5 cm
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 27-30 ubrugte
1853. 4 RBS Thiele II, mørk rødbrun. Plade II. Meget smukt mærke med centrisk nr.stempel 51 (Odense). Attest Jørgensen. Pragteksemplar [ 1IIb ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6800 Varde. Træbukker, 8 stk. H: ca. 70 cm. Brugt, pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Der er påmonteret en Kuhn HA 4000. Computer mangler til Kverneland Accord pneumatic D Kverneland Accord Pneumatic DA
BUDT 8250,- DKK
Porto. 1921–55. Komplet samling Portomærker i 4-blokke i generelt nydeligt mærke- og stempelkvalitet. Desuden side med Gebyrmærker. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
Stor fjernstyret lastbil. Æsken måler ca. 67cm, bilen er i størrelsesforhold 1:18
Wilhelm Marstrand (f. København 1810, d. sst. 1873) Et interiør med en gammel kone og et barn. Usigneret. Sepia og bly på papir monteret på papir. Bladstørrelse 20,5×15.
STORT VÆRKTØJSSÆT i trolley med to topnøglesæt, ringgaffel nøgler, skruetrækkere, tænger mv. 599 dele. Ubrugt.
To ringe af 14 kt. hvidguld bestående af ring prydet med facetslebet safir omkranset af enkeltslebne diamanter og ring prydet med fem brillantslebne diamanter. Samlet vægt ca. 4 g. Str. 49–57.5. (2)