Lukker 03/12-2024 10:18:00
- For 20-25 ton - CW40. Caterpillar 160 cm / 1,8m3 - For 20-25 ton - CW40
BUDT 8750,- DKK
Samling på 6 sider inkl. bedre mærker. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6261 Bredebro. Vitrineskab med skuffe. Den måler B: 86 cm, D: 34 cm, H: 180 cm. Brugt, men pæn stand. MOMSFRI
Jean Joseph Chapuis (b. 1765- d. 1864) Empire bænk af mahogni. Stemplet 'CHAPUIS'. 19. årh.s begyndelse. H. 93. L. 154. B. 50. Den belgiske møbelsnedker Jean Joseph Chapuis var uddannet i Paris, hvor han blev en møbelsnedker, senere etablerede sig i sin hjemby på 264 rue de Loxum i Bruxelles.
ubrugte luftcylindre
Ringgaffelnøglesæt med skrald, 22 dele i praktisk kuffert. Ubrugt.
1 ubrugt hydr. Motor
12 Meter HARDI LX 1000 Liter Sprøjte . Sprøjten var funktionel ved sidste brug. PTO aksel medfølger.
Johannes Exner (f. Randers 1926, d. 2015) “Tranbjerg-lampetten”. Fire væglamper af messing. Udført og mærket hos Fog & Mørup. 1960'erne. H. 35. B. 25,5. (4)
12 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 2006 A (hf/in).
100 stk Rødvinsglas - 42 cl. model Princesa + 4 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
Ca. 50 stk Broderier mange forskellige str. + div. Ophæng til samme