Lukker 03/12-2024 10:23:00
God størrelse gravemaskine med mange skovle. Meget få timer. Centralsmørring og tilt på gravearmen. Sany SY18C-Cab - Minigravemaskine / mini excavator 1,9 ton - Video!
BUDT 109000,- DKK
Täckt bilsläp med ramp för att lätt lasta grejer, maskiner osv. Märke: SÄVSJÖSLÄPET SSLV1100 Årsmodell: 2003 Besiktigas senast: 2025-04-30 Senast godkända besiktning: 2023-04-25 Utrustning: Skåp Ramp Förvaring längst fram Sommardäck Skick: Fungerande skick, Begagnad, slitage förekommer Mått och vikt Längd: 5300 mm Bredd: 2200 mm Tjänstevikt (faktisk vikt) : 590 kg Max lastvikt : 510 kg Totalvikt : 1100 kg Ursprunglig totalvikt : 1100 kg Skattevikt : 1100 kg Skattevikt låst :Ja Bakre överhäng :1430 mm Lastutrymmets längd: 3490 mm Se bilder och film i auktionsunderlaget för mer information! Frakt kan ordnas mot extra kostnad.
Kay Christensen (f. Hellerup 1899, d. Rude 1981) Kongens Nytorv, 1959–60. Sign. Kay C. Olie på lærred. 51×66. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Safirarmbånd af platin og 14 kt. guld prydet med fem facetslebne safirer. Vægt ca. 7,5 g. B. 7 mm. L. 16,2 cm. Smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2017.
Christian VII, 2 skilling 1783, 1784, 1801, 1805, H 33B, H 33C, H 35A, 35B, FP 7.1, 7.8, 10.2, 11 - meget smukke kvaliteter. (4) Ex. Høegh Poulsen
PALLELØFTER, Elektrisk. Højde 800 mm.
Georg Jensen Tre par øreklips af sterlingsølv og sølv. Dessin nr. 128A og 379. Samlet vægt ca. 58 g. L. 5–7,5 cm. (6) To par øreclips er fra Georg Jensen.
40 stk Bruseforhæng farven Blå 180 x 200 cm + 7 stk Regnjakker med refleks str. XXL
Jacob Bang (f. København 1932, d. 2011) To vaser af stentøj, dekoreret med brunlig glasur, ene modelleret med små hanke. Sign. monogram. Udført og stemplet hos Nymølle, Denmark. H. 11,5 og 21,5. (2)
19 visninger
2 stykker høje containere med ecotop - 8 - 6500 forvogns container + 8 - 7500 anhænger container. - Rustfristål belægning i bund, og cirka 1 meter opad siderne. - Begge containere kan åbnes i venstre side. - Baglågen er både side og top hængsle Micodan 8-6500 + 8-7500 42m3 - 6,5 meter + 50,5 m3- 7,5 meter - Ecotop hydraulisk presenning
BUDT 33500,- DKK
21 flasker ovn/grill-rens (ubrugt)