Lukker 03/12-2024 09:15:00
Selges på vegne av fundamenterings bedrift. I fungerende stand, byttet ut med nye. Medfølger ikke slange pakke.
Afhentes: Fredrikstad, Norway (via Google Maps)
Rolex Oyster Precision “Khanjar” af stål, ref. 6426. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 1225. 1981. “Oyster” lænke af stål, omkreds ca. 17 cm. Ø 34 mm. Kassenr. 6426. Bagkassenr. 6426. Serienr. 6771559. Lænkenr.78350 19. Endeledsnr. 557. Ét ekstra led medfølger.
C. Hornung-Jensen (f. København 1882, d. sst. 1960) Landskab med skyer. Sign. C. Hornung-Jensen 53. Olie på malepap. 24,5×33. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Liftene er lige kommet hjem fra et stort projekt og er i funktionel stand. Kan pakkes sammen så den kan være i en 20 fods containere. De medfølgende kontrol enheder og fastgørelse udstyr kan variere i farve og udformning i forhold til billedern HEFA MST600 - Inkl 27 meter master
Pavillion med 2 stk. solarier i, parat til opsætning og ibrugtagning. Er opsat med timer, der selv låser døren kl. 22.00 og der er mobilpay anlæg med. Nemt at flytte med kran. Kan bygges om til mange formål. Pavillionen er bygget i holdbare og vejrbestandige materaler. Der er lydanlæg, strøm og udluftning i pavilionen. Kan lave penge fra første da ABC Pavillion - Med 2 stk. Solarier
BUDT 81500,- DKK
Louis Vuitton “St Jacques” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og gråt ruskindsfor. H. 30 x B. 26–44 x D. 17 cm. 1996.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kel-Berg T54273 Zepro l Kel-Berg T54273 Zepro lift
BUDT 10250,- DKK
5 par div. sikkerhedsfodtøj i str. 1x43 - 2x44 - 2x45 + 4 stk. div. softshell-jakker + jakke + div. sokker + skoindlæg + knæpuder + lange underbukser m.v. (ubrugt)
Frankrig, Napoleon Bonaparte medaille, Opførelsen af Quai Desaix France 1800, Br., 42 mm, “graded AU-details by NGC, cleaned”, Bramsen 68
50 kr 1942 C nr. 6155024, Svendsen / Pugh, nålestik, 100 kr 1941, nr. 4003551, Svendsen / Vinther, 1943, nr. 8065406, Svendsen / Neergaard, Sieg 108, 111, Pick 32–33, i alt 3 stk
Grønland mv. Flyttekasse med bl.a. flere sæt Amerikanerudgaver samt næsten 2 sæt Danmark Befriet, en del helark inkl. tidlige samt diverse øvrigt materiale. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Mål: 320x91